Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 



Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

V Jednoosobowe Regaty

o Memoriał  im. Leonida Teligi

HEVELIUS CUP

 

Regaty odbyły się w dniach 25-27 sierpnia 1995 roku.

Planowane były trzy wyścigi, po jednym każdego dnia, o długości około 20 mil każdy.

Sędzią głównym była Barbara Grabarz

 

 

 

 

HEVELIUS CUP (po trzech wyścigach po przeliczeniu wg WWBK)

Poz. Nazwa jachtu Nr żagla Prowadzący Klub WWBK Miejsce
1 Pik II PZ 241 Ireneusz Góreczny JKMW Kotwica Gdynia 134 1
2 Figaro POL 2984 Mariusz Pytlik Arm. prywatny 118 2
3 Akara PZ 771 Andrzej Załucki JKMW Kotwica Gdynia 140 3
4 Sirocco PZ 656 Jacek Kijewski YK Stal Gdynia 122 4
5 Conrad PZ 2321 Krzysztof Lederer Arm. prywatny 118 5
6 Albacora PZ 887 Waldemar Kaczanowski JK Stoczni Gdańskiej 108 6
7 Bras PZ 956 Waldemar Sułkowski Arm. prywatny 110 7
8 Procjon PZ 366 Piotr Czarnecki Arm. prywatny 122 8
9 Czarny koń PZ 605 Jacek Oliński JK Conrada 122 9
10 Baltica PZ 1489 Jerzy Turzyński JKM Gryf Gdynia 109 10
11 Druh PZ 367 Marcin Dyjewski CWM Gdynia 122 11
12 Cudakus PZ 2583 Stanisław Draszanowski Arm. prywatny 122 12
13 Kapitan II PZ 900 Jerzy Brezdeń JKMW Kotwica Gdynia 96 13
14 Sarmata ? Grzegorz Zając JKMW Kotwica Gdynia ? 14
15 Pallas PZ 929 Marek Borzystowski JKM Gryf Gdynia 110 15

 

Wyniki w klasie Nefryt (po trzech wyścigach)

Poz. Nazwa jachtu Nr żagla Prowadzący Klub WWBK Miejsce
1 Sirocco PZ 656 Jacek Kijewski YK Stal Gdynia 122 1
2 Procjon PZ 366 Piotr Czarnecki Arm. prywatny 122 2
3 Czarny koń PZ 605 Jacek Oliński JK Conrada 122 3
4 Druh PZ 367 Marcin Dyjewski CWM Gdynia 122 4
5 Cudakus PZ 2583 Stanisław Draszanowski Arm. prywatny 122 5

 

Memoriał Leonida Teligi (pierwszy wyścig bez przeliczeń)

Poz. Nazwa jachtu Nr żagla Prowadzący Klub WWBK Miejsce
1 Albacora PZ 887 Waldemar Kaczanowski JK Stoczni Gdańskiej 108 1
2 Figaro POL 2984 Mariusz Pytlik Arm. prywatny 118 2
3 Conrad PZ 2321 Krzysztof Lederer Arm. prywatny 118 3
4 Bras PZ 956 Waldemar Sułkowski Arm. prywatny 110 4
5 Baltica PZ 1489 Jerzy Turzyński JKM Gryf Gdynia 109 5
6 Sirocco PZ 656 Jacek Kijewski YK Stal Gdynia 122 6
7 Procjon PZ 366 Piotr Czarnecki Arm. prywatny 122 7
8 Czarny koń PZ 605 Jacek Oliński JK Conrada 122 8
9 Akara PZ 771 Andrzej Załucki JKMW Kotwica Gdynia 140 9
10 Druh PZ 367 Marcin Dyjewski CWM Gdynia 122 10
11 Pik II PZ 241 Ireneusz Góreczny JKMW Kotwica Gdynia 134 11
12 Cudakus PZ 2583 Stanisław Draszanowski Arm. prywatny 122 12
13 Kapitan II PZ 900 Jerzy Brezdeń JKMW Kotwica Gdynia 96 13
14 Pallas PZ 929 Marek Borzystowski JKM Gryf Gdynia 110 14
15 Sarmata ? Grzegorz Zając JKMW Kotwica Gdynia ? 15

 

 

Zmieniony: środa, 26 marca 2014 20:36
 
«PierwszaPoprzednia212223242526NastępnaOstatnia»

Strona 23 z 26

Translate this page