Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 2008 Regaty o Puchar Komandora Neptuna Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

Regaty dwudniowe (14-15.09), jachtów sporo, trasa, jak to w Górkach, niełatwa. Pogoda tym razem dopisała, wiatru jednego dnia było sporo, drugiego ciut za mało. Ale pływać trzeba...

Zdjęcia: Jola Ludwińska

 
 
2008 Regaty Gdynia - Władysławowo - Gdynia Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

Regaty do Władysławowa odbywają się nocą, po długiej trasie gdzieś poza Zatoką. Pogoda może być różna. Ale my to jednak lubimy, taa... Więcej informacji o regatach.

Zdjęcia: Jan Groś, Tomasz Latanik

 
 
2008 Regaty Samotników Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

Regaty o Memoriał Leonida Teligi odbyły się po raz XVIII. Dłuższe niż w ostatnich latach, bo rozegrano dwa wyścigi. A pod koniec drugiego pogoda nieźle dała w kość uczestnikom... Więcej informacji o regatach.

Zdjęcia: Jan Groś, Paweł Goławski

 
 
2008 Regaty 80-cio lecia JKM Gryf Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

Regaty z okazji jubileuszu klubu odbyły się w dniach 3-5 lipca dla jachtów na trasie morskiej i 5 lipca na trasach zatokowych. Zdjęcia wyścigów zatokowych zrobił i udostępnił Wiktor Chelwak, za co bardzo dziękujemy. Zdjęcia z wyścigu morskiego wykonała załoga Oriona. Więcej informacji z regat tutaj.

 
 
2008 Puchar Komandora YKP Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

W dniach 23-25 maja odbyły się pierwsze w sezonie regaty w formule ORC Int. Obecny sezon jest wietrzny nie inaczej było podczas tych regat. Specjalne podziękowania dla Pani Hanny Wantuch, która zdjęcia robiła i udostępniła.

Zdjęcia: Hanna Wantuch

 

 
«PierwszaPoprzednia12345678910NastępnaOstatnia»

Strona 6 z 10

Translate this page