Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

m/y Alcor Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego
m/y Alcor

PZ-713

Typ: jacht motorowy, 66 kW

 

Max. liczba osób: 12

Liczba koi: 10

Kadłub drewniany, silnik Mercedes 90 KM, echosonda, log, UKF, kambuz z wyposażeniem, łazienka z WC, umywalką, prysznic
alt
m/y Alcor w basenie jachtowym w Gdyni w 2004 roku

 

Galeria

 

Typ: Jacht motorowy, kadłub drewniany. Rok budowy 1954

 

Lc = 12.48 m, B = 3.27 m, T = 0.45 m


Armator: Jacht Klub Morski GRYF; port macierzysty Gdynia


Silnik: Mercedes 90 KM, zużycie paliwa ok. 10 litrów oleju napędowego na godzinę, zbiorniki paliwa 350l, zbiornik rozchodowy 90l


Elektronika: Echosonda, log, radiotelefon UKF


Bezpieczeństwo: 4 koła ratunkowe, 12 pasów ratunkowych, światła nawigacyjne i reflektor radarowy


Inne: Załoga max. 12 osób*, 10 miejsc do spania: 6 koi w mesie,  2 koje w kabinie koło mesy, 2 koje w kabinie rufowej, kambuz z kompletnym wyposażeniem dla 10 osób. Łazienka z ubikacją i umywalką. Dodatkowa kabina prysznicowa znajduje się na pokładzie rufowym. Zbiornik wody pitnej około 180 litrów. Zbiornik wody słodkiej do łazienki około 200 litrów. Ponadto rufowy pomost kąpielowy z drabinką, duży pokład słoneczny na dziobowej nadbudówce. Pokład rufowy osłonięty daszkiem. Możliwe jest też przewożenie rowerów i małych łódek (canoe, ponton, kajak).

*) - Na pływania jednodniowe bez noclegu (Zatoka Gdańska, Zalew Wiślany, śródlądzie) załoga maksymalnie 12 osób.Na pływanie wielodniowe z noclegiem na jednostce maksymalnie 10 osób.

 

Translate this page