Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

Jak zostać członkiem klubu Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

Aby zapisać się do klubu należy wypełnić druk deklaracji i wraz ze zdjęciem złożyć w sekretariacie klubu. Jednocześnie należy opłacić jednorazowe wpisowe w wysokości 400 zł dla dorosłych i 200 zł dla młodzieży szkolnej i studentów, które można zapłacić gotówką w sekretariacie, bądź przelewem na konto klubu.

 

Żeby uzyskać pełny dostęp do strony klubowej należy po formalnym przyjęciu w poczet członków przez Zarząd Klubu napisać maila na adres klub@jkmgryf.plAdministratorzy strony internetowej nadadzą nazwę użytkownika i hasło potrzebne do zalogowania się na stronie klubu.


Po formalnym przyjęciu w poczet członków klubu przez Zarząd Klubu, możesz śmiało iść w ślady sławnych klubowych poprzedników Leonida Teligi i Zbigniewa Puchalskiego, bądź wyznaczać własny żeglarski szlak.

 

Translate this page