Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

Zakończenie sezonu 2015 Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

Uroczystość opuszczenia bandery i zakończenie sezonu żeglarskiego

w JKM Gryf odbędzie się

7 listopada (sobota) o godzinie 17:00

Na uroczystość serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Klubu.

Opiekunowie jachtów wraz z załogami proszeni są o przygotowywanie jachtów do zimowania. Przypominamy, że po wyjęciu jachtu z wody kadłub należy właściwie zakonserwować: dokładnie umyć słodką wodą wewnątrz i na zewnątrz (uwaga na ochronę środowiska!), spuścić wodę z silników i zbiorników, usunąć wodę i zanieczyszczenia z zenz itd.; zdać bosmanowi: akumulatory, butle gazowe, pirotechnikę, środki sygnalizacyjne, UKF-ki, koła, kamizelki asekuracyjne i pasy ratunkowe ze światełkami, koce, materace, żagle.

Resztę sprzętu, po zakonserwowaniu, zmagazynować w boksach. Z jachtów należy zdemontować wszystko, co może stanowić pokusę dla złodziei, zostawić otwarte luki, bakisty, zejściówki, szafki itp., sprzątnąć boksy, usunąć z nich zbędne i nie mające związku z klubowym jachtem przedmioty i „szpeje”.

Do 30.11.2015 r. opiekunowie i armatorzy jednostek proszeni są o złożenie sprawozdań z eksploatacji jachtów w minionym sezonie (druki do pobrania w sekretariacie).
Do 30.11.2015 r. należy składać wnioski o przyznanie lub przedłużenie „opiekuństwa” nad jachtami klubowymi na rok 2016 (druki do pobrania w sekretariacie).
Do 15.11.2015 r. opiekunowie jachtów klubowych zobowiązani są przedstawić spis napraw i robót koniecznych do wykonania na jachcie w sezonie remontowym z zaznaczeniem, które z nich wykonane zostaną siłami załogi.

Z przykrością informujemy, że niektórzy członkowie klubu zalegają z opłatami składek i innymi zobowiązaniami finansowymi. Prosimy o pilne uregulowanie zaległości.
 

Z żeglarskim pozdrowieniem
Komandor Klubu
/- / Dariusz Szumiński

Zmieniony: piątek, 23 października 2015 20:22
 

Translate this page