Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

47 regaty o puchary przechodnie w 2006 roku Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

47 Regaty o puchary przechodnie:

 

 

 

 

 

Prezesa Ligi Obrony Kraju

oraz

Przewodniczącego Rady Miasta Gdyni

2-3.09.2006

Wyniki regat:

 

Obliczanie wyników wg WWMW w grupach

Grupa I do 105 WWMW

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

WWMW

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Nauticus

M. Polański

POL 1110

JK Kotwica

93

03:05:05

9:05:05

09:46:07

2

Mushashi

S. Samonek

POL 5850

YKP Gdy.

100

03:49:06

9:49:06

09:49:06

3

Hadar

M. Kula

POL 1070

JK Kotwica

93

03:08:35

9:08:35

09:49:52

4

Duży Ptak

K. Paul

POL 5215

AKM Gdańsk

93

03:39:48

9:39:48

10:23:26

5

Morskie Oko

F. Lewinski

POL 5964

YCHP Puck

105

04:55:31

10:55:31

10:24:18

6

Scamp

J. Zalewski

18968

Arm. Pryw.

86

03:40:40

9:40:40

11:15:12

 

Grupa II od 106 WWMW

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

WWMW

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Orion

Z. Witbrot

PZ 83

JKM Gryf

115

05:34:31

11:34:31

10:03:56

2

Aquila

C. Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

109

05:08:05

11:08:05

10:12:55

3

Mistral III

A. Wozniak

POL 882

YKS Gdy.

114

05:41:21

11:41:21

10:15:13

4

Oceanna

Z. Jankowski

POL 4719

JKM Gryf

111

05:29:10

11:29:10

10:20:52

5

Pallas

T. Konnak

PZ 929

JKM Gryf

114

05:57:34

11:57:34

10:29:27

6

August

H. Podleś

PZ 1269

J.K.A.M.

109

05:53:22

11:53:22

10:54:28

7

Lewanter

P. Lesiak

PZ 10

YKS Gdy.

106

05:35:15

11:35:15

10:55:54

8

Andromeda

D. Szuminski

PZ 84

JKM Gryf

106

5:38:58

11:38:58

10:59:24

9

Dobosz

K. Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

109

06:03:43

12:03:43

11:03:58

10

Szkwał

Z. Werner

PZ 1

Ar. Pryw.

113

07:03:04

13:03:04

11:32:59

11

Zefirek

M. Witbrot

PZ 178

JKM Gryf

114

08:31:45

14:31:45

12:44:42

12

Baltica

J. Turzyński

POL 1489

JKM Gryf

109

DNF

DNF

DNF

13

Twins

A. Reszka

POL 38

J.K.A.M.

109

DNF

DNF

DNF

14

Wiatr

H. Sobierajski

PZ 989

GKM. LOK

109

DNF

DNF

DNF

15

Halny

A. Majkowski

PZ 86

HOM Puck

114

DNC

DNC

DNC

 

 

Punktacja generalna po przeliczeniu

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

WWMW

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Komandor II

A. Załucki

PZ 106

Jk Kotwica

122

05:19:34

11:19:34

09:17:01

2

Nauticus

M. Polański

POL 1110

JK Kotwica

93

03:05:05

9:05:05

09:46:07

3

Mushashi

S. Samonek

POL 5850

YKP Gdy.

100

03:49:06

9:49:06

09:49:06

4

Hadar

M. Kula

POL 1070

JK Kotwica

93

03:08:35

9:08:35

09:49:52

5

Orion

Z. Witbrot

PZ 83

JKM Gryf

115

05:34:31

11:34:31

10:03:56

6

Aquila

C. Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

109

05:08:05

11:08:05

10:12:55

7

Mistral III

A. Wozniak

POL 882

YKS Gdy.

114

05:41:21

11:41:21

10:15:13

8

Oceanna

Z. Jankowski

POL 4719

JKM Gryf

111

05:29:10

11:29:10

10:20:52

9

Duży Ptak

K. Paul

POL 5215

AKM Gdańsk

93

03:39:48

9:39:48

10:23:26

10

Morskie Oko

F. Lewinski

POL 5964

YCHP Puck

105

04:55:31

10:55:31

10:24:18

11

Pallas

T. Konnak

PZ 929

JKM Gryf

114

05:57:34

11:57:34

10:29:27

12

August

H. Podleś

PZ 1269

J.K.A.M.

109

05:53:22

11:53:22

10:54:28

13

Lewanter

P. Lesiak

PZ 10

YKS Gdy.

106

05:35:15

11:35:15

10:55:54

14

Andromeda

D. Szuminski

PZ 84

JKM Gryf

106

5:38:58

11:38:58

10:59:24

15

Dobosz

K. Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

109

06:03:43

12:03:43

11:03:58

16

Scamp

J. Zalewski

18968

Arm. Pryw.

86

03:40:40

9:40:40

11:15:12

17

Szkwał

Z. Werner

PZ 1

Ar. Pryw.

113

07:03:04

13:03:04

11:32:59

18

Zefirek

M. Witbrot

PZ 178

JKM Gryf

114

08:31:45

14:31:45

12:44:42

19

Baltica

J. Turzyński

1489

JKM Gryf

109

DNF

DNF

DNF

20

Twins

A. Reszka

POL 38

J.K.A.M.

109

DNF

DNF

DNF

21

Wiatr

H. Sobierajski

PZ 989

GKM. LOK

109

DNF

DNF

DNF

22

Halny

A. Majkowski

PZ 86

HOM Puck

114

DNC

DNC

DNC

 

 

Punktacja generalna bez przeliczenia

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

Cz. mety

1

Nauticus

M Polański

POL 1110

JK Kotwica

03:05:05

2

Hadar

M Kula

POL 1070

JK Kotwica

03:08:35

3

Duży Ptak

K. Paul

POL 5215

AKM Gdańsk

03:39:48

4

Scamp

J. Zalewski

18968

Arm. Pryw.

03:40:40

5

Mushashi

S. Samonek

POL 5850

YKP Gdy.

03:49:06

6

Morskie Oko

F. Lewinski

POL 5964

YCHP Puck

04:55:31

7

Aquila

C. Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

05:08:05

8

Komandor

A. Załucki

PZ 106

JK Kotywica

05:19:34

9

Oceanna

Z. Jankowski

POL 4719

JKM Gryf

05:29:10

10

Orion

Z. Witbrot

PZ 83

JKM Gryf

05:34:31

11

Lewanter

P. Lesiak

PZ 10

YKS Gdy.

05:35:15

12

Andromeda

D. Szumiński

PZ 84

JKM Gryf

05:38:58

13

Mistral III

A. Woźniak

POL 882

YKS Gdy.

05:41:21

15

August

H. Podleś

PZ 1269

J.K.A.M.

05:53:22

14

Pallas

T. Konnak

PZ 929

JKM Gryf

05:57:34

16

Dobosz

K. Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

06:03:43

17

Szkwał

Z. Werner

PZ 1

Ar. Pryw.

07:03:04

18

Zefirek

M. Witbrot

PZ 178

JKM Gryf

08:31:45

19

Baltica

J. Turzyński

POL 1489

JKM Gryf

DNF

20

Twins

A. Reszka

POL 38

J.K.A.M.

DNF

21

Wiatr

H. Sobierajski

PZ 989

GKM. LOK

DNF

22

Halny

A. Majkowski

PZ 86

HOM Puck

DNC

 

 

Obliczanie wyników wg IMS metodą time on time grupa I i II

Grupa I

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

T-on-T

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Nauticus

M. Polański

POL 1110

JK Kotwica

0,9767

03:05:05

9:05:05

08:52:23

2

Hadar

M. Kula

POL 1070

JK Kotwica

0,9814

03:08:35

9:08:35

08:58:23

3

Duży Ptak

K. Paul

POL 5215

AKM Gda.

0,9681

03:39:48

9:39:48

09:21:18

4

Scamp

J. Zalewski

18968

Arm. Pryw.

1,0553

03:40:40

9:40:40

10:12:47

 

Grupa II

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

T-on-T

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Pallas

T. Konnak

PZ 929

JKM Gryf

0,7628

05:57:34

11:57:34

09:07:22

2

Aquila

C. Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

0,8467

05:08:05

11:08:05

09:25:40

3

August

H. Podleś

PZ 1269

J.K.A.M.

0,8137

05:53:22

11:53:22

09:40:28

4

Dobosz

K. Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

0,8330

06:03:43

12:03:43

10:02:51

 

 

Punktacja drużynowa

Lp

Klub

Ilość jachtów

1

JKM Gryf

6

2

JKMW Kotwica

4

3

JK.Ak.Morska

3

4

YKP Gdynia

2

5

YK Stal

2

6

AKM Gdańsk

1

 

 

SĘDZIA GŁÓWNY

ZYGFRYD PERLICKI

 

Wygląda jak w nocy, a to tuż przed startem

 

Stary i nowy

 

Stary i jeszcze nowszy

 

Staramy się pływac bez wiatru

 

Start się zbliża i jachty pod sznurek się ustawiają

 

Szykujemy się, a wiatru nie ma

 

Już niedługo start

 

Baltica też by chciala dobrze wystartować

 

Postartowa walka

 

Szkwał pokazuje pazury

 

Bliskie spotkanie...

 

Konkurencja przed Helem

 

Duży i szybki (Morskie Oko)

 

Noc i wiatr

 

Ogłaszanie wyników

 

Kapitan "Komandora"

 

Najlepszy z klubu

 

Komandor przemawia...

 

Orionowcy...

 

 

Zdjęcia: Jolanta Ludwińska

 i Włodzimierz Kucharczyk

Zmieniony: środa, 18 lutego 2009 07:46
 

Translate this page