Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

46 regaty o puchary przechodnie w 2005 roku Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego

46 Regaty o puchary przechodnie:

 

 

 

 

 

Prezesa Ligi Obrony Kraju

oraz

Przewodniczącego Rady Miasta Gdyni

3-4.09.2005 

Wyniki regat:

Obliczanie wyników wg. WWMW

 

Grupa do 105 WWMW

 

 

 

 

 

 

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr.żagla

Klub

WWMW

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Nauticus

M Polański

POL 1110

JK Kotwica

93

4:56:25

10:46:25

11:35:04

2

Hadar

M Kula

POL 1070

JK Kotwica

93

5:11:21

11:01:21

11:51:08

3

St. Ustka

K Smoleń

POL 6116

YKP Gdynia

98

6:14:18

12:04:18

12:19:05

4

Tornado

E Kinas

PZ 41

JK Kotwica

90

5:23:00

11:13:00

12:27:47

5

Dar Pucka

R Bartnicki

PZ 2204

Zatoka Puck

105

9:11:30

15:01:30

14:18:34

6

Mushashi

S Samonek

POL 5850

Arm. Pryw.

100

8:54:55

14:44:55

14:44:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa od 106 do119 WWMW

 

 

 

 

 

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr.żagla

Klub

WWMW

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Dobosz

K Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

109

8:10:27

14:00:27

12:51:03

2

Twins

A Serdyński

POL 38

J.K.A.M.

109

8:35:13

14:25:13

13:13:47

3

August

P Pałczyński

PZ 1269

J.K.A.M.

109

8:43:26

14:33:26

13:21:19

4

Klif

Ł Osowski

POL 1455

AKM Gda.

109

8:44:44

14:34:44

13:22:30

5

Mistral III

Adam Wozniak

POL 882

YKS Gdy.

114

9:43:19

15:33:19

13:38:42

6

Aquila

C Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

109

9:07:29

14:57:29

13:43:23

7

Oceanna

Z Jankiwski

POL 4719

JK Gryf

111

9:38:06

15:28:06

13:56:08

8

Pallas

T Konnak

PZ 929

JKM Gryf

114

10:56:06

16:46:06

14:42:33

9

Zefirek

M Witbrot

PZ 178

JKM Gryf

114

11:11:42

17:01:42

14:56:14

10

Wezyr

J Badur

PZ 907

YKP Gdy.

109

10:39:57

16:29:57

15:08:13

11

Szkwał

Z Werner

PZ 201

Ar. Pryw.

113

11:28:59

17:18:59

15:19:27

12

Lewanter

H Kowalczyk

PZ 10

YKS Gdy.

106

10:31:35

16:21:35

15:26:01

13

Orkan

Leon Hinz

POL 47

YKS Gdy.

115

12:53:35

18:43:35

16:17:02

14

Nanok

S Marcinkowski

POL 492

JKM Gryf

114

DNF

DNF

DNF

Punktacja generalna po przeliczeniu

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr.żagla

Klub

WWMW

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Nauticus

M Polański

POL 1110

JK Kotwica

93

4:00:00

9:50:00

10:34:25

2

Hadar

M Kula

POL 1070

JK Kotwica

93

5:11:21

11:01:21

11:51:08

3

St. Ustka

K Smoleń

POL 6116

YKP Gdynia

98

6:14:18

12:04:18

12:19:05

4

Tornado

E Kinas

PZ 41

JK Kotwica

90

5:23:00

11:13:00

12:27:47

5

Rodło

F Lewinski

PZ 125

YKS Gdy.

126

10:10:30

16:00:30

12:42:18

6

Dobosz

K Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

109

8:10:27

14:00:27

12:51:03

7

Twins

A Serdyński

POL 38

J.K.A.M.

109

8:35:13

14:25:13

13:13:47

8

August

P Pałczyński

PZ 1269

J.K.A.M.

109

8:43:26

14:33:26

13:21:19

9

Klif

Ł Osowski

POL 1455

AKM Gda.

109

8:44:44

14:34:44

13:22:30

10

Mistral III

Adam Wozniak

POL 882

YKS Gdy.

114

9:43:19

15:33:19

13:38:42

11

Aquila

C Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

109

9:07:29

14:57:29

13:43:23

12

Oceanna

Z Jankowski

POL 4719

JK Gryf

111

9:38:06

15:28:06

13:56:08

13

Dar Pucka

R Bartnicki

PZ 2204

Zatoka Puck

105

9:11:30

15:01:30

14:18:34

14

Pallas

T Konnak

PZ 929

JKM Gryf

114

10:56:06

16:46:06

14:42:33

15

Mushashi

S Samonek

POL 5850

Arm. Pryw.

100

8:54:55

14:44:55

14:44:55

16

Zefirek

M Witbrot

PZ 178

JKM Gryf

114

11:11:42

17:01:42

14:56:14

17

Wezyr

J Badur

PZ 907

YKP Gdy.

109

10:39:57

16:29:57

15:08:13

18

Szkwał

Z Werner

PZ 201

Ar. Pryw.

113

11:28:59

17:18:59

15:19:27

19

Lewanter

H Kowalczyk

PZ 10

YKS Gdy.

106

10:31:35

16:21:35

15:26:01

20

Orkan

Leon Hinz

POL 47

YKS Gdy.

115

12:53:35

18:43:35

16:17:02

21

Nanok

S Marcinkowski

POL 492

Ar. Pryw.

114

DNF

DNF

DNF

Punktacja generalna bez przeliczenia

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr.żagla

Klub

Cz.mety

1

Nauticus

M Polański

POL 1110

JK Kotwica

4:56:25

2

Hadar

M Kula

POL 1070

JK Kotwica

5:11:21

3

Tornado

E Kinas

PZ 41

JK Kotwica

5:23:00

4

St. Ustka

K Smoleń

POL 6116

YKP Gdynia

6:14:18

5

Dobosz

K Zwolak

POL 1278

JK Kotwica

8:10:27

6

Twins

A Serdyński

POL 38

J.K.A.M.

8:35:13

7

August

P Pałczyński

PZ 1269

J.K.A.M.

8:43:26

8

Klif

Ł Osowski

POL 1455

AKM Gda.

8:44:44

9

Mushashi

S Samonek

POL 5850

Arm. Pryw.

8:54:55

10

Aquila

C Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

9:07:29

11

Dar Pucka

R Bartnicki

PZ 2204

Zatoka Puck

9:11:30

12

Oceanna

Z Jankiwski

POL 4719

JK Gryf

9:38:06

13

Mistral III

Adam Wozniak

POL 882

YKS Gdy.

9:43:19

14

Rodło

F Lewinski

PZ 125

YKS Gdy.

10:10:30

15

Lewanter

H Kowalczyk

PZ 10

YKS Gdy.

10:31:35

16

Wezyr

J Badur

PZ 907

YKP Gdy.

10:39:57

17

Pallas

T Konnak

PZ 929

JKM Gryf

10:56:06

18

Zefirek

M Witbrot

PZ 178

JKM Gryf

11:11:42

19

Szkwał

Z Werner

PZ 201

Ar. Pryw.

11:28:59

20

Orkan

Leon Hinz

POL 47

YKS Gdy.

12:53:35

21

Nanok

S Marcinkowski

POL 492

Ar. Pryw.

DNF

Obliczanie wyników wg. IMS metodą time on time grupa I i II

 

Grupa I

 

 

 

 

 

 

 

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

T-on-T

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Nauticus

M Polański

POL 1110

JK Kotwica

0.9873

4:56:25

10:46:25

10:38:12

2

Hadar

M Kula

POL 1070

JK Kotwica

0.9828

5:11:21

11:01:21

10:49:58

3

St. Ustka

K Smoleń

POL 6116

YKP Gdynia

0.9291

6:14:18

12:04:18

11:12:57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa II

 

 

 

 

 

 

 

Poz.

Nazwa jachtu

Prowadzący

Nr żagla

Klub

T-on-T

Cz.mety

Cz.trasy

Cz.przel.

1

Aquila

C Perlicki

POL 314

YKP Gdy.

0.8435

9:07:29

14:57:29

12:37:02

2

Pallas

T Konnak

PZ 929

JKM Gryf

0.7844

10:56:06

16:46:06

13:09:11

Punktacja drużynowa

Lp

Klub

ilość punktów

1

JKMW Kotwica

28

2

JK.Ak.Morska

27

3

JKM Gryf

21

4

YKP Gdynia

18

5

YK Stal

16

6

AKM Gdańsk

11

7

Zatoka Puck

2

 

SĘDZIA GŁÓWNY

ZYGFRYD PERLICKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Włodek Kucharczyk

Zmieniony: środa, 18 lutego 2009 07:47
 

Translate this page